Ултраси млатят заралии, Берое би Локо 3:0

Автор:
Събота, 20 Септември 2014 20:39
Ултраси млатят заралии, Берое би Локо 3:0 Снимка: Официален сайт на Локо Пд

Ултраси на Локо Пд биха заралии, Берое обаче се го върна на терена като нокаутира смърфовете с класическо 3:0 на Лаута.

Мелето между агитките стана минути преди началото на мача.

Има ранен полицай, съобщиха от Областна дирекция на МВР, над 10 ултраси са в ареста.

Ултрасите се нахвърлят над беройци с юмруци и камъни, докато гостите са ескортирани към стадиона.

На терена обаче Берое попиля Локомотив през второто полувреме, когато наниза 3 безответни попадения.

И трите гола станаха при остри контри на беройци и заспала защита в черно-бяло.

Още прети това обаче Берое изпусна дузпа!

Мапуко не успя от бялата точка и нацели гледата, след като сам заработи дузпата, спънат от Парино в пенала.

В 55-ата бърза контра за Берое се увенча с гол.

Елиаш подаде към Георги Костадинов, който финтира защитник на Локомотив и изпрати топката във вратата на Божидар Стойчев.

Три минути по-късно Жуниор Мапуку намери Салим Керкар, който навлиза в пеналта и бележи при нова контра на гостите и прати смърфовете в нокдаун.

Нокаута дойде в 75-ата, когато Венцислав Христов се възползва от неразбирателство в защитата на Локомотив Пловдив и вкара на празна врата за 3:0.

Локомотив Пд се утаи на 10 място във временното класиране с 6 точки.