Локо ядоса боса Крушарски след 3:2 с Царско село

Автор:
Петък, 13 Септември 2019 21:50
Локо ядоса боса Крушарски след 3:2 с Царско село Снимка: Lap.bg

Босът на Локомотив Пд Христо Крушарски излезе от кожата си след инфарктната победа с 3:2 над Царско село на Лаута днес.

Гонзо ми обяснява, че не може срещу неравностойни отбори да играеш по един и същ начин, както и срещу другите. Според мен ти си длъжен да даваш всичко от себе си и дори да вкараш 10 гола, ако трябва.

За мен трябва да играеш по един начин от началото до края. Направо не мога да се побера в кожата си - каза босът и обеща скастряне на играчите.

На вас този двубой днес хареса ли ви?! На мен - не! Ще има скастряне на футболистите. Всичко се нарежда само когато има ред.

В 19-ата минута "смърфовете" откриха резултата. Парвиз Умарбаев центрира от свободен удар, Дейвид Малембана игра с топката, но тя попадна във вратата на Мартин Димитров след рикошет в Георги Хашев.

Минути преди края на първото полувреме Парвиз Умарбаев отново центрира от пряк сводобен удар, но нямаше негов съотборник, който да отиграе в наказателното поле.

В добавеното време на първата част Ален Ожболт пое топката в наказателното поле с гръб към вратата, успя да се завърти и да отправи удар, но Густаво Карбониери подложи крак и изби в ъглов удар.

Втората част започна ударно за Локомотив. Пет минути след подновяването на играта влезлият на почивката Динис Алмейда удвои резултата. Умарбаев центрита от корнер, а новото попълнение в "черно-бялата" отбрана се извиси над всички за дебютния си гол в елита на България.

Само три минути по-късно преднината на "смърфовете" стана още по-голяма. Ален Ожболт получи подаване отдясно от Бирсент Карагерен, справи се с Мартин Кавдански и вкара за трети път топката в мрежата на Мартин Димитров.

В 65-ата минута Серкан Юсеин можеше да върне едно попадение за Царско село, но след удара му топката се отклони в страничната греда.

В 86-ата  главният арбитър отсъди дузпа в полза на домакините. Зад топката застана Георги Минчев, който не сбърка и вкара второто си попадение от началото на сезона.

Буквално в последните секунди на мача Родни Антуи отбеляза за 2:3. Веднага след неговото попадение главният съдия свири край на срещата.