Миньор удари Марица в Кършияка

Автор:
Неделя, 08 Септември 2019 08:17

Миньор Раднево удари 1:0 Марица в Кършияка, нова е първа загуба за жълто-сините през настоящия сезон в Трета лига – Югозиточна група.

Кършиякалии създадоха повече положения, но единственият гол отбеляза Ангел Костов още в 18-тата минута с прехвърлящ удар.

Маричани на няколко пъти бяха близо до изравняването, но това така и не се случи до края на полувремето.

Второто част започна силно за Марица.

Възпитаниците на Борислав Караматев създадоха три положения за минута. Олджай Алиев бе най-близо до гола, но не успя да преодолее стража Цинцарски. В 56-ата минута Тодор Тимонов бе неточен.

В 64-ата минута гостите можеха да стигнат до второ попадение, чрез Димитър Видев, но Димитър Мичков отклони удара с тяло.

Последва и намеса на Илия Николов.

В 84-та минута гредата се оказа верен помощник на гостите, след удар на Олджай Алиев. Три минути преди края на мача Иван Тошев от гостите бе близо до втори гол, но бе неточен.