Марица Пд би Несебър 1:0

Автор:
Неделя, 04 Август 2019 08:36

Марица Пд победи като гост Несебър с 1:0 в среща от първия кръг Трета лига – Югоизточна група.

Кършиякалии започнаха отлично срещата и още в 3-ата минута новото попълнение в състава Олджай Алиев откри резултата.

До края на полувремето жълто-сините имаха надмощие и създадоха куп положения пред вратата на домакините, като най-чистото от тях бе на Милен Танчев, който не съумя да реализира сам срещу вратаря на Несебър.

През втората част надмощието на Марица беше пълно. Жълто-сините водеха играта, държаха топката и създадоха още 5-6 сто процентови положения, но нов гол така и не падна и резултатът остана 0:1.

В сряда маричани се изправят срещу Спартак в градско дерби. Двубоят ще се играе на стадион Тодор Диев от 18:00 часа.