С тъмносиня фланелка с диагонална жълта лента в стил император се появи водачът на опозицията Бойко Борисов в Монтана, след като вчера обра лаврите на цяла Европа, САЩ и Западните Балкани за поемането на лидерството за отпушване на преговорите със Северна Македония и Албания за пълноправно членство в ЕС.
Стотици монтанци излязоха на площада да се снимат с Борисов – снимки във фейсбукпрофила му.
Rex Western Balkans!
Толупът ли е обрал лаврите, ха ха ха
Добре че му набиха канчето да вземе да смени плочата. Жалки артисти
Палячовци и клоуни.
Приготвил е една монтанска семка за няколкото посрещачки
Тва да не е Мата Хари?
*тръмп*,*бай ставри*,*мильо*,-Бандерова* – сега и *рачу*?!?И много завист,брато,а тя постоянно ви яде отвътре и ето,вотче на недоверие.Ха,сега к,во правим?Както ви беше определил един – *софийски офисен плактон* – ядене за колемите риби в океана.
Дай сега по две кебабчета и една бира и дай дай Гъмзата – трумпета опса опса де, ай ся де оопса
Ама никой не дава кебабчета вече. Само пари дава но малко пари.
Циганин – при бай Чалга!
ББ се завръща мощно, подкрепян от цяла Европа и САЩ. Който се усети и присъедини към него има шанс в бъдещото проЕС проНАТО управление.
Каскетът ще си отдъхне при Боко
Циганин – при бай Чалга!
Интересни нещастници има в България – тролят за жълти стотинки,мислят,че слънцето вече се върти около Земята,и накрая хоп,ритник в задните части,хематом,хемороиди,операции и т.н.
Слушайте по-умните от вас,колкото и да ви е неприятно,не винаги тружениците ковачи говорят *истини*,те са мъдри само на масата след n-тата ракия-пърцуца.
Така ли е?Май да – събитията го потвърждават.
Впрочем,един беше казал на обущаря нещо за обувките,но същото важи и за ковачите – гледайте огнището,чука и заготовките.Ма й ицената на *огъня* се вдигна,та лошо…
Аве ти на коя ракия стана мъдър и ти пораснаха мъдурите, а? Я си признай!
Бойко Борисов като опитен играч, осъзнавайки, че ще бъде поставен пред невъзможността ГЕРБ да гласуват против, заради евроатлантическия профил на партията, взе инициативата в свои ръце и обясни решението, което ЕС очаква, не като принуда отвън, а като съществен жест към европейското ни семейство и в подкрепа на объркания ни премиер в оставка Кирил Петков. Така Борисов разочарова доста българи, но се превърна в герой за Европа в 12 без 5, като показа пред европейските елити, че политиката на Кирил Петков е напълно зависима от парламентарната група на ГЕРБ. Че без ГЕРБ не може да има евроатлантическо мнозинство в българския… Още »
Набиха му канчето.
С две думи казано и го върнаха в парламента
Три дни преди това не герб не влизаха и в заседание.
Всички дето взехте да ги венцехвалите, сте за жълти книжки
Пий си хапчетата, идиот малоумен – стратегията на ГЕРБ-СДС беше уникална, очевидно съгласувана с посещението на Митов в САЩ и набързо направиха от Кирето пощенски гълъб до Брюксел.
Скоро ББ ще е с жълта фланелка със синя лента. Много скоро на задаващите се избори!
Само да не стигне и до жълта книжка
Кирето натам отива с тези хапчета и постелите.